O nas

Zapraszamy do Sopotu – na nocleg do Letniej Stolicy Polski (więcej). Miasto jest malowniczo położone pomiędzy Gdynią i Gdańskiem. Na całej linii brzegowej znajdziecie piękne i szerokie plaże ze zjeżdżalniami, prysznicami, boiskami do siatkówki, wypożyczalniami sprzętu, a także licznymi punktami gastronomicznymi. Oczywiście trzeba wspomnieć o najdłuższym drewnianym molo w Europie, które ostatnio zostało rozszerzone o nowoczesną marinę. W ostatnich latach centrum miasta przeszło gruntowną renowację, powstały nowe hotele, restauracje i ośrodki SPA. Latem miasto tętni życiem, a słynny Monciak z licznymi pubami i dyskotekami nie zasypia do rana.

Nasz ośrodek wypoczynkowy został otwarty w 2012 roku, w miejscu starego Kempingu nr 19. Nasza oferta została tak przygotowana, żeby spełnić Wasze wymagania.

Osoby ceniące komfort i wygodę oferujemy nocleg w nowo wybudowanych domkach letniskowych. Każdy domek składa się z salonu, sypialni, łazienki i tarasu z meblami ogrodowymi. Dla osób podróżujących ze „swoim własnym domem” zapraszamy na profesjonalnie wyposażone miejsca caravaningowe. Oprócz tego znajdziecie w naszym ośrodku kilkadziesiąt działek przeznaczonych dla namiotów.

Tylko kilkaset metrów dzieli nas od pięknej i szerokiej sopockiej plaży. 10 minut spacerem zajmuje dotarcie do głównego deptaku Sopotu – słynnego Monciaka, ze słynnymi pubami i restauracjami. Pole namiotowe leży w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Trójmieście Aquaparku. Nasz ośrodek to również doskonałe miejsce do zwiedzania całego Trójmiasta. W odległości 200 metrów znajduje się linia kolejki SKM, która łączy całe trójmiasto, od historycznego Gdańska po nowoczesną Gdynię.

Nie ukrywajmy, nasz ośrodek jest najlepszym miejscem na nocleg w Trójmieście!!! Nie czekaj dłużej, już dziś zarezerwuj domek lub miejsce caravaningowe.

sopot
Gdańsk, Gdynia, Sopot – wirtualna mapa z trojmiasto.pl