O nas - Camping Metropolis

DomkiPole campingowe

Ośrodek letniskowy Metropolis to idealne miejsce dla osób chcących spędzić letni czas w komfortowych warunkach. Doskonały punkt w sercu miasta, z którego w kilka minut dotrzesz na plażę,  na najdłuższe drewniane w Europie Sopockie Molo, do  Aquaparku z którym ściśle współpracujemy zapewniając rabaty na usługi saunowe i basenowe dla klientów Ośrodka, restauracji, pubów, klubów czy galerii handlowych. A jeśli ponad miejskie rozrywki przedkładasz ciszę i kontakt z naturą, pobliski park i otaczające go ścieżki rowerowo spacerowe sprostają Twoim oczekiwaniom. Podzieliliśmy ponad 3ha terenu, dzięki czemu do dyspozycji Gości oddajemy:

\

Największa w Sopocie strefa z 50 domkami 4 os.

\

Strefa kamperów i przyczep kempingowych

\

Pole namiotowe

\

Plac zabaw dla najmłodszych

\

Sala konferencyjno - bankietowa

Lokalizacja campingu

Tylko kilkaset metrów dzieli nas od pięknej i szerokiej sopockiej plaży. 30 minut spacerem zajmuje dotarcie do głównego deptaku Sopotu – słynnego Monciaka, ze słynnymi pubami i restauracjami. Pole namiotowe leży w bezpośrednim sąsiedztwie największego w Trójmieście Aquaparku. Nasz ośrodek to również doskonałe miejsce do zwiedzania całego Trójmiasta.

Nie ukrywajmy, nasz ośrodek jest najlepszym miejscem na nocleg w Trójmieście!!! Nie czekaj dłużej, już dziś zarezerwuj domek lub miejsce caravaningowe.

Lokalizacja

Ośrodek Wypoczynkowy Metropolis Sopot
ul. Aleja Niepodległości 899
81-861 Sopot

Jak trafić

N 54 27.619
E 18 33.282

Atrakcje

Kilka najciekawszych miejsc  wartych zobaczenia

W okolicy